NederlandsFrançaisEnglishDeutsch
Op zoek naar een partner in transport?  Vraag een offerte aan!  

CONTAINERTRACTIE

Wij verzorgen uw containertransport. Ontdek hier onze onbeperkte mogelijkheden.
Meer lezen

INTERNATIONAAL TRANSPORT

Uw betrouwbare partner voor internationale zendingen, ook voor express vervoer.
Meer lezen

Contact

Aarzel niet om ons te contacteren voor meer info.


S'JEGERS TRANSPORT
Nikelaan 5 - BE - 2430  LAAKDAL - T. +32 13 67 78 23 - F. +32 13 67 78 24 - E. info@sjegers.eu

Naam
E-mailadres
Telefoon


Gelieve onderstaande code over te typen aub.
CAPTCHA Image
 [ Different Image ]


Direction
Karl S’Jegers
Management
Cindy Sterckx
T. +32 (0)2 612 81 18
F. +32 (0)13 67 78 24
E. cindy.sterckx@sjegers.eu

Planning
Jelle Laenen
T. +32 (0)2 612 81 12
F. +32 (0)2 612 81 20
M. + 32 491 53 05 07
E. planning@sjegers.eu
E. jelle.laenen@sjegers.eu

Planning
Ward S’Jegers
M. 0491 - 15 08 88
Planning
Patrick Hoogers
M. 0491 - 71 82 55
Sales Groupage
T. +32 (0)2 612 81 11
F. +32 (0)2 612 81 20
Sales
Peter Boets
T. +32 (0)2 612 81 11
F. +32 (0)2 612 81 20
M. +32 497 46 74 34
E. peter.boets@sjegers.eu
Accountancy
Christine Sterckx
T.+32 (0)2 612 81 19
F.+32 (0)13 67 78 24
E. christine.sterckx@sjegers.eu
Invoicing
Gerda Wellens
T. +32 (0)2 612 81 16
F. +32 (0)13 67 78 24
E. gerda.wellens@sjegers.eu
Operations
Pieter Musiek
M. +32 475 95 21 57
E. pieter.musiek@sjegers.eu